Із сучасності в середньовіччя:
як Владислав Максименко створює лицарські обладунки

Упродовж кількох років Владислав Максименко займається створенням лицарських обладунків. До цього хлопця підштовхнуло захоплення таким незвичним спортом, як середньовічний бій. У результаті хобі перетворилося у повноцінну щоденну роботу.

Отже, Владислав розповів нам, коли саме він захопився майструванням лицарських обладунків, яку мету переслідує та чого хоче досягти в майбутньому.
1
Початок
Створенням лицарських обладунків займаюся вже трохи більше двох років. Із чим це пов'язано? На першому курсі університету захопився історичним середньовічним боєм. Тривалий час займався цим як спортом.
Але оскільки обладунки студент собі не міг дозволити придбати, то доводилося дещо робити своїми руками, а дещо купувати та ремонтувати. Потім я покинув цей спорт, але пристрасть до створення обладунків залишилась. Хотілося щось майструвати, от я собі й не відмовляв у цьому задоволенні, сприймаючи це як хобі.
2
Хобі, яке стало роботою
Для мене це вже хобі, яке переросло в повноцінну роботу. Я витрачаю на це приблизно 7-8 годин щодня. На тиждень зазвичай беру один вихідний. Мене мотивує сама робота, мені подобаеться створювати обладунки.
Саме тому мені не потрібно себе налаштовувати на це. А взагалі в мене є мрія стати відомим майстром, клеймо якого пізнаватимуть усюди. Це, мабуть, і є мета.
Made on
Tilda