ТОП-5

Найвпливовіші жінки Кіровограда
"Акула" склала власний рейтинг впливових жінок Кіровограда. Всього експерти і редакція визначили понад десяток відомих у Кіровограді жінок, яким, з нашої точки зору, найбільше підходить означення "впливова". Ми дивилися на такі критерії, як рейтинг серед кіровоградської громади та впливовість у своїй сфері діяльності.
Бізнесвумен
Людмила Шубіна
Людмила Шубіна самостійно змогла зберегти завод "Друкмаш", перепрофілювавши його. Нині на ньому випускають понад 70 видів інвалідних візків, а люди отримують гарну заробітну плату та умови праці. Також на базі заводу розмістили популярний спортивний комплекс "Драйв".

Людмила Шубіна в своєму житті долала рак молочної залози. Вона це не приховує, а навпаки, допомагає іншим жінкам боротися з цією недугою. Шубіна створила унікальний реабілітаційний центр, єдиний в Україні. Там є профілактика, первинне діагностування, а ще жінок навчають перемагати депресії і жити знову. На базі спорткомплексу вони можуть проходити реабілітацію абсолютно безкоштовно.
Волонтер
Оксана Червоная
Оксана Червоная керує волонтерським проектом "Армія SOS". Ним почала займатися після перших самостійних спроб допомогти АТОшникам. Нині кіровоградці знають, що якщо є бажання допомогти захисникам, треба йти в книжковий супермаркет "Буки", власницею якого є Червоная. На його базі постійно збирають допомогу. Вже придбано не один тепловізор, йдуть постійні продуктові передачі на фронт.

Завдяки активності Оксани Червоної у Фейсбуці можна дізнаватися про найсвіжіші новини з фронту та про життя АТОшників. Жінка постійно звітує про пророблену роботу волонтерського руху та нагадує кіровоградцям про пам'ятні дати.
Політик
Лариса Онул
Лариса Онул вже 18 років очолює Корпорацію "ХХІ століття". Підприємство надає роботу сотням кіровоградцям. Саме її зусиллями було відновлено парк сімейного відпочинку та розваг "Дендропарк" та розвивається зелений туризм. У Кіровограді з'явилося місце, де можна відпочити з дітьми безпечно та корисно, адже в парку постійно проходять розважальні та культурні заходи.

Жінка відома й як політик. Вона очолювала Кіровоградську міську організацію політичної партії "УДАР", була депутатом Кіровоградської міської ради, є постійним членом виконавчого комітету міськради. Лариса Онул, крім бізнесу та політики, займається ще й благодійністю. Активно допомагає соціально незахищеним верствам населення, АТОшникам, їхнім дітям, людям з обмеженими фізичними можливостями та пенсіонерам.
Політик
Віта Атаманчук
Віта Атаманчук стала широко відомою для загалу під час заступництва голови ОДА у 2014 році. Її рейтинг дозволив зайняти четверте місце на виборах міського голови у Кіровограді. До цього вона була помічником-консультантом декількох нардепів та керувала обласним осередком УНП.

З січня цього року заступника голови Кіровоградської ОДА Віту Атаманчук було переведено на посаду радника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації і відтоді її публічність хоч і знизилася, але в колах націоналістів вона є популярною.
Журналіст
Олена Шворак
Олена Шворак працює на телевізійному каналі 1+1 в ТСН. Сюжети з Кіровоградщини Олени Шворак актуальні та професіональні, а ще вони завжди об'єктивні. Журналіст була лауреатом обласної журналістської премії та депутатом Кіровоградської міської ради. Через незадоволення роботою депутатів та насиченням кулуарними домовленостями та іграми, їй вистачило мужності скласти свій мандат достроково.

Олена Шворак - активна учасниця Євромайдану, одна з перших вийшла на площу Героїв Майдану, щоб протестувати Януковичу та його режиму.
Made on
Tilda