Хто з кіровоградських депутатів має найдорожчу автівку
Рейтинг
Кіровоградські депутати їздять на чому тільки можна. Починаючи від вітчизняних "ВАЗів" та "Ланосів", до престижних "Інфініті" та "Рендж Роверів". У багатьох взагалі автомобіля немає і ходять вони пішки. Кореспонденти "Акули" вирішили дізнатися та поділитися з вами інформацією, хто їздить на найкрутіших автівках.

Найзаможнішим депутатам Кіровограда до душі позашляховики та автомобілі преміум-класу. До рейтингу найдорожчих потрапили одразу дві "Інфініті" та два "Рендж Ровери".
Катерина Шамардіна
депутат

Одразу на трьох авто засвітилася сім'я депутатів Олександра та Катерини Шамардіних. Їздять вони на "Інфініті" та "Мерседесі". Втім в декларації за 2015 рік Катерина Шамардіна зазначила, що мають лише одну "Хонду Акорд" 2013 року випуску на двох. І вона в них дійсно є, Катерину Шамардіну неодноразово бачили за кермом.

Олександр Шамардін
депутат

Отже, ціна "Інфініті", на якій їздить Олександр Шамардін, стартує, залежно від комплектації, від 850 тисяч гривень. Максимум за автівку можна віддати півтора мільйони гривень. "Мерседес" - дорожчий. За нього треба віддати трохи більше мільйона.

Рафаель Санасарян
депутат

Ще один любитель "Інфініті" - радикал Рафаель Санасарян. Він є власником у Кіровограді мережі магазинів "Спортмастер" та за чутками ще й володіє торговим центром у готелі "Київ". Тож на машину від мільйона гривень, можливо, і заробив.

Роман Розгачов
депутат

А от Роман Розгачов з "Батьківщини" катається на "Рендж Ровері". На автівці цього ж класу їздить і його однопартієць Дмитро Терзов. Вартість такого автомобіля базової комплектації, тобто без урахування вартості додаткових опцій, становить більше трьох мільйонів гривень.

Дмитро Терзов
депутат

Ціна на вживаний "Рендж Ровер" стартує від сорока тисяч доларів. Обидва депутати – бізнесмени. Дмитро Терзов у декларації за 2015 рік, яку на відміну від Розгачова подав до міськради, зазначив суму річного доходу. Складає він 288 483 грн, приблизно так само заробила і його дружина.

Андрій Табалов
депутат
Ще один любитель позашляховиків - Андрій Табалов. У нього в гаражі красується чорна "Тойота Ленд Крузер". Вартість нового авто складає близько двох мільйонів гривень. Табалов може дозволити собі дорогі автівки, адже є генеральним директором ТОВ "Молочна компанія „Волошкове поле", а ще має купу нерухомості в Кіровограді, як і члени його родини.


Інші депутати менш вимогливі до своїх автомобілів. Найбільше обранців їздить на "Тойотах" (Сергій Горбовський, Сергій Калапа, Богдан Товстоган, Ігор Волков), по троє - на "Фольксвагенах" (Микола Гамальчук, Вадим Дрига, Андрій Кролевець), по двоє - на "Лексусах"(Олександр Цертій, Сергій Кріпак), "Маздах" (Юрій Гребенчук, Олег Мельниченко), "Шевроле Лачетті" (Віталій Пінчук, Ігор Голофаєв), "Рено" (Володимир Зайченко, Анатолій Ларін), "Джилі" (Юрій Деркаченко, Ігор Захаров) та "Ланосі" (Сергій Капітонов, Володимир Смінов), по одному на "Шкоді Октавія" (Максим Линченко), "Мерседесі" (Валерій Шутка), "ВАЗ 2105" (Михайло Демченко) та "БМВ" (Віктор Ксеніч). Інші – ходять, мабуть, пішки.

Made on
Tilda