РОВЕСНИКИ
НЕЗАЛЕЖНОСТІ
цитати
Про незалежність від ровесниць
медіа
Марія Мельник
Навчалась у Кіровоградській льотній академії. Любить подорожувати (відвідала більше десяти країн світу). Надає перевагу активному відпочинку (з наметами, у горах, з гітарою та вогнищем). Ніколи не використовує нецензурної лексики. Люблю дітей.
івенти
Сергій Коцюбенко
Народився у Черкаській області. З дитинства відвідував різноманітні гуртки, у тому числі і спортивні. Після закінчення школи у Звенигородці переїхав навчатися та жити у Кіровоград. Здобув професію інженера-програміста.
Під час навчання брав участь у творчих конкурсах. Неодноразово займав призові місця.
У результаті пов'язав своє життя з музикою. Співпрацював з ТНМК, Скрябіном, Другою рікою та іншими українськими зірками.
спорт
Дмитро Лимаренко
Пітчер команди "КНТУ-Єлисаветград" і збірної України з бейсболу. Багатократний чемпіон України та володар Кубка України. Займається тренуванням дитячих команд.
журналістика
Тетяна Колісник
Закінчила Червонокам'янську ЗОШ І-ІІІ ступенів у Олександрійському районі. Потім навчалася у КДПУ ім. В. Винниченка на факультеті філології та журналістики за спеціалізацією "Редагування освітніх видань".
цитати
Про незалежність від ровесників
поліція
Ігор Маслига
Навчався у загальноосвітній школі № 18 школі, потім – в КНТУ за спеціальністю "Будівельник-інженер".
Екс-гравець команд "КНТУ-Елисаветград" та "СДЮШОР-Діамант". Брав участь у всеукраїнських та європейських чемпіонатах.
Працював майстром на ВАТ "Кіровоградгаз".
Коли почув про набір до поліції, подав заявку, тому що захотілося спробувати себе в новій сфері. Через службу перестав грати в бейсбол, оскільки бракує вільного часу.
медіа, івенти
Анна Тішкус
Навчалась у Кіровоградській льотній академії на спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності". Не шкодує, що освіта не співпадає з роботою на телебаченні, адже в академії Анну навчили дисципліні та самоорганізації. Відносить себе до людей, які йдуть за покликанням душі, обираючи для себе заняття.
Впевнена у тому, що всі люди та ситуації у нашому житті не випадкові, адже саме вони підштовхують нас на правильний шлях для досягнення мети. Вважає, що успіх залежить не від можливостей, а від працьовитості та постійної роботи над собою.
Зараз працює у сфері телебачення, івент-менеджмента та стилістики.
журналістика
Дмитро Семенюк
Навчався у загальноосвітній школі № 2 селища Помічна Добровеличківського району. Має дві вищі освіти - технічну та економічну. Журналістську кар'єру розпочав у 2015 році.
Made on
Tilda