на каву з депутатом
Богдан Товстоган:
"Державу повинні змінювати молоді політики з європейськими поглядами"
депутат Кіровоградської міської ради
Сьогодні наш герой - молодий та амбіційний політик Богдан Товстоган.
Він розповів, завдяки кому ситуація у країні може змінитися на краще та чому у політику слід приходити новим людям.
У дитинстві я мріяв бути юристом. Мене обурювала несправедливість. Я завжди захоплювався людьми, які знають закони та відстоюють права людини на гідність і свободу. Тому одразу після школи вступив до Національної академії внутрішніх справ. Інших спеціальностей навіть не розглядав. Цьогоріч закінчив магістратуру. Мабуть, моя маленька дитяча мрія таки здійснилася.

Працюю директором у торговому домі "Кіровоградська зерноторгова компанія". Не пішов працювати по спеціальності, тому що мене захоплює аграрний бізнес. Але знання, які я отримав у академії, допомагають у роботі з партнерами та у політиці, коли я відстоюю інтереси своїх виборців.

У жовтні минулого року почав займатися депутатською діяльністю і став членом бюджетної комісії. Вважаю, що нашу державу мають змінювати молоді політики, які мають європейське мислення. Країні потрібні нові діячі, які знаються на сучасних тенденціях та мають нестереотипні погляди.
Країні потрібні нові діячі, які на все дивляться по-новому.
— Богдан Товстоган
Під час передвиборчої кампанії та й досі робимо дуже багато корисних речей. Серед зробленого - ремонт покрівель та ліфтів, встановлення лавок, благоустрій прибудинкових територій. До Дня Незалежності під'їзди усіх будинків прикрасили в кольори державного прапора.

Для мене дуже важливо бачити щасливі обличчя людей, які отримують позитивні зміни біля своїх будинків. Веселий гомін та сміх дітей, які в захваті від нової гойдалки, гріють мені душу. А спілкування з літніми людьми є для мене надзвичайно цінним, оскільки я завдяки цьому набираюсь нового досвіду.
На депутатську діяльність йде дуже багато часу. Люди часто звертаються за допомогою, на що я не маю морального права відмовити. Моя позиція полягає у тому, що людям потрібно допомагати. Особливо це стосується хворих та людей похилого віку.
Дуже люблю спорт. Але на заняття ним залишається зовсім мало часу. Хоча спортзал відвідую систематично, адже вважаю, що у здоровому тілі - здоровий дух.

З дитинства займаюся футболом, але пов'язувати своє життя з ним у професійному плані не захотів. Футболісти грають до 30-ти років, а потім вони нікому не потрібні. А що робити далі? Не зрозуміло, тобто ніяких перспектив. Більш того, ще з раннього дитинства я вирішив розвиватися у юридичному напрямі. На щастя, мені це вдається, хоча і опосередковано.
У Кіровограді, зрозуміло, вболіваю за "Зірку". Усім серцем вболівав за українську збірну на Євро. Звісно, як і всі, був трохи розчарованим грою українців, але це досвід. Вірю, що вони виправляться та продемонструють набагато кращий результат на наступних змаганнях. А взагалій мій улюблений футбольний клуб - "Реал Мадрид".

Люблю неньку-Україну та часто мандрую по ній. Був, мабуть, уже в кожному місті, за виключенням Чернівців. Але найбільше запам'яталася подорож у Львів. Це місто, у якому є безліч пам'ятних будівель та церков.

Дуже люблю Західну Україну. ЇЇ колорит та старовинні традиції викликають у мене патріотичні почуття. Саме вона змогла зберегти свою автентичність, що є дуже цінним для збереження української історії та народності. Недарма кажуть, що хто не знає своєї історії, той не має майбутнього.

Люблю неньку-Україну та часто мандрую по ній.
— Богдан Товстоган
Поки що у мене немає багато часу, щоб подорожувати, тому над наступною мандрівкою не задумувався. Але дуже хочу побувати в Італії. Мрію про те, коли у мене буде кохана дівчина, я їй подарую незабутню мандрівку в романтичну Венецію. Ми будемо плисти каналом і споглядати зоряне небо над Італією.
Захоплююся італійською кухнею, тому у мене є давнє бажання відкрити у Кіровограді оригінальний заклад, у якому не просто можна буде скуштувати найкращі національні страви Італії, а ще відвідувачі отримають змогу дізнатися про культуру та традиції цієї країни, переглянути фільми про відому італійську мафію, насолодитися репродукціями видатних італійських художників Мікеланджело Буонарроті та Леонардо да Вінчі, а також навчитися створювати копії їх робіт для власного задоволення, оскільки усім відомо, що арт-терапія допомагає "розвантажити" мозок.

Але поки все це лише плани. Зараз найкращий відпочинок для мене - це спілкування з родиною.
Так, цього року на Різдво ми відпочивали у Буковелі. Відклали усі свої справи та вирішили, хоч на кілька днів зібратися разом. Це свято для нас є особливим. Спілкування з рідними ще більш зміцнило наші родинні стосунки.

Я пишаюся здобутками своїх близьких. Саме вони для мене є прикладом і найбільшим авторитетом у житті. Я вдячний їм, що вони у мене є. Це найдорожчі люди на планеті.
© АкулаMedia
Made on
Tilda