Мистецький простір

Влад Ульянич:
«Я не підтримую українських артистів, які виступають в Росії»

співак
Фіналіст шоу «Х-фактор» Влад Ульянич став одним із небагатьох співаків, яким вдалося успішно реалізувати себе у творчій сфері поза межами проекту. На сьогодні музикант має два власних сольних альбоми. Його називають головним романтиком країни, тому не дивно, що співак успішно веде гастрольну діяльність.

Влад Ульянич розповів про свій концертний тур і підготовку до «Євробачення». Окрім цього, поділився враженнями від виступу у нашому місті та розповів, чим саме йому запам'ятався виступ на сцені Дендропарка.
1
Творчі досягнення та плани
Зараз я активно гастролюю у рамках концертного туру, який уже підходить до завершення. Ми охопили 16 міст України. Але думаю, що навесні зможемо продовжити цю роботу й надалі.

Після завершення туру планую готуватися до Національного відбору «Євробачення». Конкурсну пісню під назвою «Love you more», з якою буду виступати, вже записав. Цілком зрозуміло, що під час вибору композиції я схилявся до танцювальних ритмічних пісень формату «Євробачення».
Але не потрібно забувати про те, що Джамалі вдалося здобути перемогу з достатньо неформальною піснею. Хоча мені здається, що все-таки потрібно орієнтуватися на формат пісенного конкурсу. А оскільки більшість моїх композицій є досить романтичними, я обрав пісню «Love you more». Саме зараз ми роздумуємо над тим, якою саме буде постановка сценічного номера. Також працюватиму над двома новими альбомами, один з яких буде україномовним, другий – російськомовним.

2
Участь у національному відборі «Євробачення»
«Євробачення» частково можна назвати заполітизованим конкурсом, і про це не варто забувати. Але у будь-якому випадку без удачі тут неможливо обійтися. Правильно підібрана мелодична і конкурентоспроможна композиція та хороша постановка обов'язково дозволять досягти хороших результатів. У цьогорічному відборі на «Євробачення» буде брати участь досить велика кількість учасників «Х-фактора». Окрім цього знаю, що багато топових зірок також подали заявки. Але зробили вони це не публічно, а напряму продюсерам. Тому думаю, що боротьба буде дуже серйозна.
Незважаючи на те, що я – оптиміст, обов'язково потрібно зробити все можливе, щоб потрапити в телевізійний відбір на другому етапі. Зараз проходить передкастинг. Якщо я зможу потрапити у число 25-ти учасників, які також братимуть участь у відборі, розглядатиму це як успіх.

Вважаю, що для артиста-початківця це досить серйозне досягнення. А далі буду боротися за те, щоб представляти Україну на європейському конкурсі. Амбіцій для цього у мене достатньо. Я думаю, що все вдасться.

3
Переваги та недоліки проведення «Євробачення» в Україні
Якщо розглядати той факт, що в Україні буде проходити «Євробачення» з позиції глядачів, це досить добре. Але мені здається, що це подвійна відповідальність. Думаю, що легко не буде. Навпаки, це додаткове моральне навантаження. Особисто мені в іншій країні було б набагато комфортніше знаходитися, ніж у себе вдома. Існує ще один важливий фактор: двічі підряд одна країна ніколи не вигравала у конкурсі. Саме тому ймовірність української перемоги не дуже велика.
Але вважаю, що будь-яка можливість продемонструвати позитивні якості нашої країни – це добре. Головне – зробити це на найвищому рівні. Якщо говорити про «Євробачення-2012», усі туристи залишились задоволеними українською гостинністю. Думаю, що цьогорічний конкурс не стане виключенням, оскільки надіюсь на порядність, організованість і здоровий глузд організаторів.
4
Враження від виступу на Кіровоградщині
По обласному центру, на жаль, я так і не встиг прогулятися. До цього був у Дендропарку. Там навіть катався на атракціонах. Але публіка мені неймовірно подобається. Слухачі дуже позитивні і прості люди. Тому хочеться дарувати їм заряд енергії та позитиву. Що стосується каверзних моментів, найкраще мені запам'ятався мій останній виступ на сцені Дендропарку. Я виконував свою концертну програму, і глядачі викликали мене на біс. Я зміг заспівати лише перший куплет, і після цього у мене зовсім зник голос. Дав слухачам зрозуміти, що вже не зможу співати і попрощався з ними. Ось так мені запам'яталося місто.
Україна – велика країна, тому менталітет слухачів досить різний. Але багато що залежить саме від організаторів. Ми помітили одну річ. У деяких містах концерти проходять на досить високому рівні. Мене часто запитують, чому я у свій тур додав невеликі міста. Відповідь досить проста: потрібно піднімати культурний рівень народу. У великих містах глядачі розбещені увагою відомих артистів. Слухачі обирають, на який концерт вони хочуть піти. У невеликих містах такого немає. Тому для людей, які там живуть, це свято, коли для них організовують концертні програми з хорошими постановками.
5
Про кумирів, хвилювання, успіх
та критику
Коли виходжу на сцену, відчуваю абсолютне здорове почуття хвилювання. Так відбувається тому, що хочу, щоб люди, які прийшли на концерт, залишились задоволені виступом, щоб відчували, що недарма витратили свій час. Саме за це я хвилююся. А якщо говорити про панічний стан, який мене охоплював у дитинстві під час виходу на сцену, зараз такого немає, відчуваю себе комфортно.

Я не люблю слово «кумир», але є люди, які слугують для мене прикладом. Намагаюся читати історії успішних. Не обов'язково йдеться про артистів. Але мене завжди цікавило, як людям вдавалося досягати успіху.
Успіх – це поняття досить абстрактне. Для деяких взагалі немає межі самовдосконалення. І я, мабуть, входжу в число саме таких. Готовий працювати і розвиватися більше. Окрім цього маю бажання ділитися набутим досвідом з іншими.

Я критику люблю більше, ніж лестощі. Щиро порадіти, на жаль, можуть тільки одиниці. Чи то це питання до нашого менталітету, чи то так влаштований світ шоу-бізнесу. Я намагаюсь почути кожного, але дивлюся на критику тверезо. Як на мене, ми зі своєю командою зробили досить багато. Усі критичні зауваження я враховую і використовую на благо своїх майбутніх робіт.
5
Відпочинок між гастролями
Я звик відпочивати в дорозі. Навіть у рамках концертного туру встиг заїхати на один день до батьків. Для мене важливо відпочити морально з людьми, які мене добре знають, з якими мені комфортно. Для мене організація туру була викликом. Щоденно виступати під час двохгодинних концертів було важко.
Але мене цікавило, як я витримаю у вокальному, моральному та фізичному планах. Після телевізійного проекту «Х-фактор» мої батьки остаточно змирилися з тим, що я хочу займатися музикою. Це шлях, який я обрав. У розумінні моєї мами я займаюся ненормальною професією, але зараз вона бачить, що це приносить мені не тільки щастя, а ще й прибуток.

6
Патріотична творчість
Як артист я бажаю, щоб у всіх моїх слухачів була мрія, щоб вони вірили в себе. Я хочу, щоб люди не виїжджали з України і намагалися реалізувати себе тут. Ці принципи можуть здаватися банальними, але вони здаються мені правильними. Мені неодноразово пропонували виступати в Росії та на окупованих територіях.

Але я відмовлявся. Я люблю Україну як землю. Але зараз у нас йде війна. У мене є дуже багато друзів з Росії. Це прекрасні люди. Але ми виявилися заручниками ситуації. Я вважаю неправильним, коли українські артисти гастролюють російськими містами.
Made on
Tilda