Мистецький простір

Авторки "MerryCards":
"Ми працюємо для того, щоб людям було радісно"


Марія Закатюра та Марина Тесленко почали займатися виготовленням тематичних листівок досить спонтанно. Ще кілька місяців тому дівчата робили це лише для того, щоб відпочити від навчання. Сьогодні ситуація змінилася кардинально. Засновницям проекту «MerryCards» замовляють листівки навіть з-за кордону.

Дівчата розповіли, як у них виникла ідея створювати друковану продукцію, з якими труднощами вони зіштовхнулися та який основний меседж вкладають у свої листівки.
1
Від маркетингу та музикознавства
до листівок
Марія

Я навчаюся в аграрному університеті в Києві на маркетолога. Але з самого дитинства любила малювати та займатися творчістю. До речі, раніше виготовляла різноманітні прикраси.
Марина

А я здобуваю освіту в Національній музичній академії імені П. Чайковського. Навчаюся на музикознавця. Творчістю займаюся досить давно. Приблизно з трьох років почала малювати вдома. Коли мені було п'ять, пішла у школу мистецтв, де навчалася на двох відділах: художньому і музичному.
Марія Закатюра
Марина Осипова
Марія

Ідея створення проекту «MarryCards» виникла у мене влітку під час чергової сесії в університеті. З метою відпочинку від підготовки до іспитів почала малювати різні малюночки. Після здачі усіх екзаменів вирішила роздрукувати свої творіння. Приблизно в той час поділилася своєї ідеєю з Мариною. Запропонувала їй разом працювати над створенням листівок. Вона погодилася, але тільки в жовтні змогла реалізувати свої перші листівки в реальність.
Марина

Я надихнулася ідеєю подруги. Ми подумали, що працювати над розвитком проекту можна і в двох. Кожна малює у своїй техніці. Я надаю перевагу більш реалістичній манері, Марія – мультяшній. Завдяки цьому ми можемо охопити ширшу аудиторію.

Назва проекту у перекладі означає «Веселі листівки». Ми працюємо для того, щоб людям було радісно. І ще назва «MerryCards» у певній мірі співзвучна з нашими іменами.

2
Листівки для позитивних емоцій
Марія

Ми хочемо дарувати людям радість. Бажаємо, щоб люди відчували себе цінними і потрібними! У зв'язку з цим намагаємося робити різноманітні тематичні листівки. Деякі з них можна навіть назвати сезонними. Але незважаючи на всі особливості, кожна листівка має свій власний затишний та приємно-дружній відтінок.
Марина

Наші листівки – прості, і непрості водночас. Але усі вони наповнені теплом і затишком. Основний меседж, який ми вкладаємо у листівки, – любов, теплота, натхнення, ніжність.
Марія

Також ми займаємося створенням листівок на замовлення. Досить часто клієнти звертаються з проханням намалювати листівочку до Дня народження близької людини.
Марина

Деякі листівки я створюю, якщо є відповідний настрій. Інші – під замовлення. Є бажання створювати продукцію на тему мрії чи досягнення цілей. Достатньо часто друзі часто підкидають якісь ідеї для роботи. Замовляють також ексклюзивні листівки на подарунки. Наприклад, нещодавно замовили продукцію з українською тематикою для американців.
3
Деталі роботи
Марія

Якщо говорити про труднощі, можна відзначити певні організаційні моменти. Нам не завжди вистачає часу малювати та втілювати всі свої ідеї у реальність. Але ми намагаємося це робити.
Марина

Особисто я ще портрети малюю. Але цим займаюся вже приблизно впродовж трьох років. Іноді не вистачає часу для втілення усіх ідей, тому що є навчання та інші справи.
Марія

Найближчим часом плануємо розпочати роботу над створенням так званих листівок-книжечок зимово-святкової тематики. Також у нас є ідея виготовляти подарункові набори, які в ідеалі будуть мати кілька різновидів. Наприклад, йдеться про чашки, футболки, у комплекті з якими обов'язково будуть іти листівки. Але на реалізацію усіх планів потрібен час.
Made on
Tilda