Анна Зарічна:
«У кожному місті мають бути натхненниці, які надихатимуть дівчат на звершення нових мрій»

Проект «Self Made Group» офіційно діє трохи більше року, але насправді робота над ним почалася близько двох років тому. Основне завдання проекту – надихати дівчат на власне самовдосконалення та реалізацію нових планів. У подальшому планується створення окремого благодійного напряму, у рамках якого команда «Self Made Group» допомагатиме всім, кому буде потрібна підтримка.

Анна Зарічна та Олена Стенчікова розповіли нам, як вони реалізували ідею на практиці, які основні завдання виконують у рамках соціального проекту та чому так важливо, щоб у кожному місті були натхненниці. Про це та інше – далі.
1
Ідея
Анна
Разом із моєю подругою Оленою ми обговорювали ідею реалізації проекту досить багато разів. Нам хотілося щось змінити в нашому місті і зробити соціальний подарунок для всіх представниць прекрасної статі. До речі, у нас живуть особливі дівчата, і це підтверджували всі успішні гості, які приїжджали до нас із лекціями.

Ми розуміємо, що багатьом із нас чогось не вистачає: упевненості в собі чи поштовху для того, щоб повірити в себе та свої сили, бути успішною й займатися власним саморозвитком. На жаль, у місті не було жодного проекту, у рамках якого дівчата отримали б можливість надихатися на звершення нових планів. Саме тому все почалося з того, що у нас з'явилося бажання створити школу стилю, що ми успішно й зробили. Незважаючи на це, нам хотілося більш ґрунтовно заявити про себе. Із цією метою й сформувався проект «Self Made Group» у якості жіночого ком'юніті. 24 грудня 2016 року ми офіційно відсвяткували свою першу річницю. Але насправді проект існує близько двох років. Потрібно вміти ризикувати. Усім дівчата рекомендую – ризикуйте. У будь-якій справі потрібно зробити перший крок, який уже є ризикованим.
Олена
Ідея витала в повітрі давно. Але поки займалися оформленням усіх ідей, минув певний час. Ми почали з благодійної акції. Разом із Анною «зняли» свої звичні професії й одягнули фартушки офіціанток. Усі чайові ми спрямували на благодійність. Усього в минулому році ми провели п'ять благодійних проектів у нашому місті.
2
Реалізація проекту
Анна
Звичайно, на самому початку на нашому шляху виникало досить багато складнощів. Але я вірю в те, що якщо тобі щось дійсно потрібно, все складеться з легкістю. У протилежному випадку потрібно чекати більш вдалого моменту.
Олена
Ми намагаємося завжди долати будь-які перепони. У будь-якому випадку є кілька виходів із ситуації. Саме тому ми заздалегідь прораховуємо всі можливі варіанти розвитку подій.

Поєднувати основну роботу й реалізацію проекту досить легко. Ми працюємо у взаємопов'язаних сферах. А ще в нас є багато помічників.
Анна
Так, наша команда розширилися, і завдяки цьому ми стали ще сильнішими. Кожен відповідає за свій напрям роботи. Наприклад, Олена займається усім, що стосується індустрії краси. Своєю чергою я веду перемовини з партнерами та спікерами.

У рамках проекту «Self Made Group» у наше місто з лекціями приїжджали Марія Єфросиніна, Влада Литовченко, Анна Солнцева, Світлана Вольнова, Анна Богинська та Володимир Андрієвський. Звичайно, для них набагато простіше провести зустріч у Києві, адже за таких умов їм не потрібно витрачати час на пересування. Незважаючи на їх зірковість, усі вони – звичайні люди, які надихають нас своїми успішними справами й досягненнями. Ми любимо всіх наших гостей і намагаємося зарекомендувати себе у якості найпривітнішого міста в Україні. Загалом у цьому немає нічого важкого. Якщо я захочу, знайду різні способи реалізувати свою ідею на практиці.
3
Мета
Анна
Ми намагаємося надихати дівчат і демонструвати їм на прикладі успішних жінок те, що вони можуть досягти всього, чого забажають, якщо віритимуть в це. І, звичайно, потрібно розвиватися і ні в якому разі не стояти на місці.
Олена
Цілком успішно можна поєднувати роботу та сім'ю. Тим більше, що ми, дівчата, це можемо й в нас це вдало виходить. На своєму прикладі ми хочемо показати, що можна працювати, приділяти час близьким людям і паралельно займатися соціальною роботою. Коли звучить фраза, що в мене немає на це часу, я чую наступне: «У мене немає на це бажання». Час завжди можна знайти. Особливо це чудово вдається зайнятим людям, тому що вони вміють чітко планувати всі свої справи. Натомість усі ті, що знаходяться у так званому вільному плаванні, найчастіше за все є неорганізованими. Але якщо є відповідне бажання, час можна знайти завжди та на будь-що.
4
Сила в тендітності
Анна
Зараз суспільство знаходиться на такій стадії еволюції, коли жінка і чоловік є рівними. Саме тому в кожному місті мають бути натхненниці, навколо яких зможуть об'єднатися всі представниці прекрасної статі.
Олена
Так, особливо актуальним це є сьогодні. Раніше дівчина з родини батьків переходила в родину чоловіка і переважно займалася хатніми справами. Зараз, у час, коли жінка вийшла на перший план не тільки в суспільній діяльності, а ще й в політичній, семінари з розвитку, жіночої енергетики та бізнесу є надзвичайно важливими.

Жінки насправді дуже багато чого можуть і вміють. Більш того, кожна з нас має досить багато різноманітних ролей. Вважається, що чоловікам притаманна раціоналістичність та логічність у словах і вчинках. Незважаючи на це, у деяких випадках саме жінки краще можуть проконтролювати свої емоції.
5
Мотивація
Анна
Після майстер-класів я дуже сильно втомлююся. У мене виникає бажання просто вимкнути телефон на три дні. Чесно кажучи, найчастіше я так і роблю. Хоча отримую невимовне задоволення від того, чим я займаюся, все одно робота над проектом є досить енерговитратною. Кожного разу ми хвилюємося, адже нам хочеться, щоб дівчата після лекції залишилися задоволеними, а спікери захотіли приїхати ще.

Мій секрет відновлення – моя родина. Мені надзвичайно пощастило, адже я виросла у сім'ї, у якій багато жінок (посміхається). Ми регулярно зустрічаємося, просто спілкуємося за чашкою чаю, але саме так я відпочиваю і вже наступного дня з новими силами готова підкорювати світ і приносити натхнення в соціум.
Олена
Я втомлююся, але нові сили та енергія з'являються саме тоді, коли я працюю. Коли відкриваю салон, забуваю про все. Зі мною нещодавно стався один цікавий випадок. Я сіла в автомобіль після закінчення робочого дня, а таксист мені говорить: «Ось у вас тепер гарний настрій, а зранку ви була дуже сумною». Налаштовуюсь на роботу й будь-які питання просто зникають, а тому можу з усією впевненістю сказати про те, що сили і натхнення потрібно знаходити саме в тих справах, які приносять тобі задоволення. А ще потрібно кудись виїжджати й насолоджуватися чимось новим.

Подорожі – найкращий варіант. Особисто я подорожую ще з підліткового віку. Коли ти відпочиваєш і не займаєшся звичними справами, відкриваєш для себе світ із нового боку, розширюєш кругозір і наповнюєшся духовно. Щоб розібратися в собі, потрібно їхати за кордон. Тільки там все стає на свої місця. Коли ти виходиш із звичної зони, у тебе все самостійно розкладається по поличках і стає абсолютно зрозумілим, що є важливим для тебе, а що – ні. Ось такий парадокс.
Анна
Подорожі дійсно надихають. Мені здається, що під час візиту в інші країни тільки й потрібно робити те, що ходити й записувати ідеї. Але досить часто записника не знаходиться під рукою, коли приходить творча муза (посміхається).
6
Плани
Анна
У цьому році й надалі будемо запрошувати успішних спікерів, які зможуть допомогти нашим дівчатам вдосконалювати себе на краще. Думаю, що ми продовжимо дивувати, принаймні будемо намагатися це робити.

«Self Made Group» – це абсолютно соціальний проект. Окрім цього, почнемо займатися створенням окремого благодійного напряму. Зараз ми допомагаємо і онкохворим малюкам, і тим діткам, які знаходяться у дитячих будинках. Завжди готові підтримати всіх, хто до нас звернеться за допомогою, адже маємо на меті культивування доброти, жіночності та материнства.
Made on
Tilda