Натуральна косметика від колишнього слідчого:
як розпочати власне домашнє виробництво косметичних засобів

Анастасія Арсірій працювала в поліції, але в результаті покинула все й з головою поринула у виготовлення натуральної косметики. Варто відзначити, що ця спонтанна ідея супроводжувалася чималим бажанням створювати щось корисне для жіночої краси. Можливо, саме це допомогло їй завоювати довіру в дівчат упродовж усього лише кількох місяців.

Сьогодні Анастасія готується до відкриття власного магазину й тим часом знайшла час розповісти нам, як вона наважилася піти з поліції та з нуля почати власну справу, чому натуральна косметика є більш ефективною та які поради вона може дати тим людям, які хочуть досягти у своєму житті успіху.
1
Старт
Я навчалася на юриста, а після цього працювала слідчим у міському відділі поліції. Однак, потім дійшла до думки, що хочу щось змінити в своєму житті. Я люблю юриспруденцію у всіх сенсах. Але через роботу в поліції не залишилося часу на особисте життя. Окрім цього, почала помічати, що стала знервованою та неспокійною.
Саме тому вирішила звільнитися. Спочатку я просто відпочивала та насолоджувалася свободою. Через деякий час почала розмірковувати над тим, чим таким цікавим і корисним мені можна було б займатися. У результаті зупинила свій вибір на виготовленні натуральної косметики, і моя мама мене в цьому повністю підтримала.
2
Переваги натуральної косметики
Під час виготовлення продукції використовую натуральні рослинні масла: оливкове, кокосове, мигдальне та інші. Вони найкраще підходять для приготування основи. Окрім цього, досить часто додаю екстракт йогурту, який чудово підходить для зволоження і пом'якшення шкіри. Є у моєму арсеналі й екстракт «крові дракона», який сприяє загоєнню ран і тріщинок, а ще за своїми властивостями схожий на Д-пантенол. Під час виготовлення косметики використовую також і консерванти на натуральній основі для продовження терміну придатності до трьох місяців.

Основна перевага використання натуральної косметики полягає в тому, що можна відчути позитивний ефект від її використання практично відразу. Натомість у складі магазинних засобів знаходиться досить багато небезпечних компонентів, які можуть негативно вплинути на здоров'я людини.
Хочу відзначити, що люди спершу реагують на колір і запах, а тільки потім оцінюють ефект косметичного засобу. Окрім цього, деякі дівчата помилково думають, що якщо продукт коштує дорого, значить, він може приховати всі дефекти. Насправді це зовсім не так. Насамперед потрібно читати інформацію щодо складу продукту, а лише потім дивитися на бренд. У моєму випадку використовуються виключно натуральні інгредієнти, які є абсолютно безпечними навіть для маленьких дітей. Усю продукцію спочатку випробовую на собі. У кожної людини – різна шкіра, у зв'язку з чим не можна передбачити реакцію на ті чи інші компоненти. У мене, наприклад, алергія на мед, який використовується мною під час виготовлення багатьох косметичних виробів. Незважаючи на можливу алергічну реакцію, тестую кожен засіб на собі. Доводиться терпіти, але це все для того, щоб у клієнток потім не виникало проблемних моментів під час використання засобу.

3
Плани
Найбільшим попитом користуються цукрово-сольові скраби. Багатьом дівчатам надзвичайно подобається їх запах. Окрім цього, часто купують масла або спреї для волосся. Хочу відзначити, що ароматизатори клієнти можуть вибирати на власний розсуд, адже уся продукція виготовлюється виключно під замовлення з урахуванням усіх індивідуальних побажань кожного покупця.

Що стосується фінансових питань, продаж через Інтернет, як на мене, не може принести повноцінного прибутку. Саме тому я наразі думаю над відкриттям традиційного магазину в центрі міста. Необхідне приміщення вже знайшла, тепер потрібно кілька місяців на облаштування приміщення.
Полички в магазині будуть мати охолоджуючий ефект, завдяки чому косметика буде краще зберігатися. Чудово розумію, що перші місяці я не буду мати величезний прибуток. Але якщо для когось успіх полягає в тому, щоб заробити мільярди, то для мене – займатися улюбленою справою. Із відкриттям магазину, звісно, кількість продукції збільшиться приблизно вдвічі. Наразі з виготовленням косметики не виникає ніяких проблем. Приготування крему для обличчя займає приблизно півгодини, при цьому раніше доводилося витрачати в чотири рази більше часу. Звичайно, робота в магазині забиратиме багато сил, але я готова виготовляти косметику навіть у вихідні, адже найголовніше, щоб мої клієнтки залишилися задоволеними.

4
Поради для досягнення успіху
Я була дуже грізним слідчим, якщо чесно, не дивлячись на мій зріст у 1,54 метра (сміється). У мене не було стовідсоткової гарантії, що у мене все вийде, але було стовідсоткове бажання займатися улюбленою справою. Саме тому я дивилася вперед і не бачила перепон. Мотивую себе тим, що займаюся улюбленою справою і створюю дійсно якісний продукт, який дозволяє зберегти дівчатам і жінкам красу та привабливість.
Я дуже кардинально змінила своє життя, тому раджу всім не боятися змін. Багато хто не наважується на цей крок, тому що боїться невдач. Потрібно, навпаки, бути більш упевненими в собі. Якщо ти дійсно до чогось прагнеш, обов'язково цього досягнеш. Усе, на мою думку, залежить від наявності бажання. Якщо воно є, незважаючи на перепони, які траплятимуться на шляху, ти все одно будеш іти до своєї мети.
Made on
Tilda