Привітна посмішка та цукерки:
секрети успішного бізнесу від Юлії Бугери

Ідея створити власний бізнес у Юлії Бугери виникла тоді, коли вона перебувала у декретній відпустці. Не витрачаючи довгий час на роздуми, спонтанно орендувала приміщення і почала займатися реалізацією різноманітних жіночих аксесуарів. Однак, замість того, щоб лише роздавати вказівки, вона одягає бейджик і починає працювати. Завдяки цьому їй точно відомо, чого хочуть її покупці.

Юлія розповіла нам, як їй вдалося поєднати розвиток власної справи та виховання сина, які моменти в підприємницькій діяльності вважає найважливішими та чому для неї є пріоритетним не фінансовий прибуток, а задоволені клієнти.
1
Від юристки до власниці бізнесу
Я закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ із червоним дипломом. Після навчання відпрацювала близько трьох років у суді. Робота мене влаштовувала, але не задовольняла заробітна плата. У зв'язку з цим почала працювати помічником адвоката, а через деякий час пішла в декрет. Сину ще й не було року, коли в мене виникла ідея відкрити власну справу, причому сталося це абсолютно спонтанно.
Я зі своєю подругою вирішили попити кави й випадково побачили в одному з приміщень, розташованих у центрі, вивіску з написом «Оренда». Одразу зателефонувала своєму чоловіку й запропонувала скласти договір, щоб не втратити хороше місце. У результаті сталося так, що я відкрила власний невеличкий магазинчик. Кожній своїй роботі віддавалась на 100%. У цьому ж випадку, мабуть, віддаюся на всі 200%. Так, я заробляю кошти, але насамперед роблю те, що мені подобається.
2
Вибір асортименту
Я особисто не люблю ходити по магазинам і порівнювати ціни. Сучасний ритм життя не дозволяє людям витрачати півдня на вибір товарів. А досить часто складалося так, що після купівлі взуття мені доводилося думати над тим, куди йти, щоб придбати сумку. Саме тому я хотіла зробити так, щоб мої клієнти могли в одному місці купити всі необхідні їм аксесуари: взуття, сумочку, рюкзак, ремінець, годинник і гаманець. На самому початку було дуже важко. Хоча сину ще й не було року, я все одно працювала виключно сама, причому без вихідних.
Хотіла зрозуміти, чим мені вдасться привернути увагу покупців. Мабуть, я можу назвати себе кар'єристкою, оскільки робота – це дуже важлива складова моєї особистості. Я не можу бути просто хорошою мамою та дружиною, мені потрібно постійно самовдосконалюватися. І, дякуючи підтримці свої рідних, мені вдається це робити,. Мої батьки дали нам із сестрою максимум того, що вони могли дати. Зі свого боку мені хочеться ще більше забезпечити свою дитину всім необхідним.

Сучасний ритм життя не дозволяє людям витрачати півдня на вибір товарів.
Юлія Бугера
3
Лояльність і демократизм
Не можу назвати себе суворим керівником. Я – неконфліктна людина. Зараз у мене працює п'ять дівчат. Вони роблять все можливе для того, щоб я не засмучувалася. Зрозуміло, що без помилок не обходиться. Але ми завжди обговорюємо всі проблемні моменти та вирішуємо їх.

Хоча в мене вже є помічниці, я все одно ходжу на роботу кожного дня. Працюю зранку до вечора. Щоправда, зараз мені стало дещо простіше в моральному плані, оскільки я знаю, що мені є на кого покластися. Я не можу жити без своєї роботи. Вважаю, що бізнес не може бути повноцінно розвиненим без постійного енергетичного підживлення.

На жаль, сформувався такий стереотип, що власник може лише керувати.


У мене все по-іншому. Я одягаю бейджик і йду як звичайний працівник обслуговувати клієнта. Отримую від своєї роботи море позитиву. Коли покупець приходить до мене, посміхаюсь не тому, що потрібно посміхнутися. Я насправді рада бачити кожну людину. Мені дуже приємно чути про те, що дівчата заходять у мій магазин просто, щоб взяти цукерку та поспілкуватися.

На самому початку я хотіла отримати справу, яка буде приносити мені задоволення і можливість самореалізації. Про фінансову користь не думала взагалі. Я прагну до розвитку. Маю велике бажання створити максимально комфортні умови для клієнтів, тому в жодному разі не хочу економити на сервісі.
4
Ключові аспекти успішного бізнесу
Я вважаю, що є кілька ключових моментів у розвитку власної справи. Йдеться про хороший сервіс, якісний товар і активність у соціальних мережах. Завдяки цьому зайняті люди можуть вибрати необхідну їм річ по фото, а потім лише прийти і купити її, не витрачаючи при цьому час на довгі пошуки.

До речі, я позитивно ставлюся до конструктивної критики.
Нещодавно мені написала жінка, яка скаржилася на те, що до неї в магазині не підійшов жоден продавець. Вирішила виставити цей відгук на загальний огляд. Мені важлива думка людей. Більш того, бізнесу завжди є куди розвиватися. Так склалося, що люди не вміють говорити про те, що їм не сподобалося. Саме тому я вдячна цій жінці за висловлення власної точки зору. Завдяки цьому ми зможемо зробити наш сервіс ще краще.
Хороший сервіс, якісний товар і активність у соціальних мережах – ключові моменти в розвитку власної справи.
Юлія Бугера
5
Клієнтська аудиторія
Вік наших клієнток у середньому варіюється від 25 до 35 років. Останнім часом починаю помічати, що дівчата перестають нехтувати купівлею аксесуарів. Їм все частіше хочеться балувати себе й привертати увагу оточуючих.
Можу виділити три типи своїх клієнток. Перший – дівчатка-студентки, які хочуть виглядати стильно. Другий – дівчата-мами, які бажають відчувати себе одночасно красиво й комфортно. Третій – леді, які мають офіційну роботу й надають перевагу класичним аксесуарам.
6
Запорука щасливого життя
Вважаю, що спонтанність – мій плюс. Я не писала бізнес-план і не прораховувала фінансовий прибуток наперед. Мабуть, мене багато хто може назвати успішною, але мені ще є куди рости.

Я – стовідсотково щаслива, адже в мене є сім'я. Саме тому матеріальна складова не має для мене великого значення. Головне, щоб робота приносила задоволення.

Я не втомлююся від свого бізнесу. У мене є син – найбільше щастя у житті. Ще мене мотивують вдячні клієнти.
Я, мабуть, відношуся до тих людей, які не вміють зупинятися. Мені постійно хочеться ставати кращою й створювати красу навколо себе.

На жаль, люди бояться робити кардинальні кроки, щоб покращити свою буденність. У зв'язку з цим багато хто ходить на роботу, яку ненавидить усім серцем. Складається саме так тому, що в них немає моральної підтримки. Бажаю, щоб кожна людина знайшла себе в цьому житті й не боялася змінювати себе. Тільки за такої умови можна відчути себе дійсно щасливим.
Made on
Tilda