Руйнуємо міфи:
вся правда про вивчення англійської

Тема вивчення англійської мови породжує безліч міфів і стереотипів. Досить важко з'ясувати, де ж саме знаходиться правда, адже кожному з нас хочеться знайти секретний метод, завдяки якому іноземну можна було б вивчити за одну ніч, не докладаючи багатьох зусиль. Однак, чи дійсно це є можливим?

«Акула» разом із директором мовної школи «Mortimer» Вікторією Поляновською вирішили зруйнувати основні стереотипи щодо вивчення англійської та сформувати перелік рекомендацій, які дозволять освоїти іноземну з нуля.
1
Знання з англійської потрібно постійно використовувати на практиці
Не можна сказати, що це твердження є стовідсотково правдивим. Із одного боку, звичайно, слід якомога активніше читати літературу іноземною або дивитися фільми в оригіналі. Однак, не можна сказати про те, що людині, яка колись добре знала англійську, після перерви доведеться починати вивчення з самого початку.
Людський мозок все одно зберігає в пам'яті так званий мовний пасив. Більш того, знання англійської можна порівняти з вмінням плавати чи кататися на велосипеді. Навіть після тривалої перерви вам знадобиться порівняно мало часу, щоб відновити та активізувати мовні навички повторно.
2
Англійську мову можна вивчити
за одну ніч
Зараз наука досить стрімко розвивається. Більш того, нещодавно на очі потрапила новина про те, що за кордоном уже існують штучні протези, які реагують на мислення своїх господарів. Можливо, колись із часом англійську й можна буде вивчити всього лише за одну ніч. Однак, на сьогодні не існує жодної ефективної методики, яка дозволила б це зробити. За одну ніч неможливо освоїти логіку побудови речень.
Щоб розуміти іноземця, необхідно відчувати мову й бути у ній гнучким. Саме для цього слід володіти достатньою кількістю мовних обертів. Звичайно, упродовж місяця людина зможе вивчити мінімальну кількість слів для того, щоб запитати, як їй дістатися до того чи іншого об'єкта чи придбати щось у магазині. Однак, при цьому не варто сподіватися, що можна отримати достатній рівень знань усього лише за ніч.
3
Англійську найкраще вчити з носієм мови
Практикувати мовні навички в дійсності найкраще з носіями іноземної. Але світовий досвід підтверджує, що починати вивчення англійської слід саме з тими викладачами, які знають вашу рідну мову й розуміють, із якими складнощами можуть зіштовхнутися їхні учні під час освоєння іноземної.

На жаль, у нас не дуже багато викладачів-носіїв, які здатні у повному обсязі навчити людину англійської з нуля. Саме тому зазвичай рекомендують спочатку досягти хоча б елементарного рівня англійської, а потім уже покращувати свої знання з носієм мови.

4
Іноземну можна вивчити лише в англомовному середовищі
Якщо ви переїдете в іншу країну, ваша дитина вже за місяць буде відносно вільно спілкуватися англійською, а приблизно через півроку почне забувати рідну мову в разі відсутності практики. Цей приклад свідчить про те, що діти є досить гнучкими в вивченні іноземної у порівнянні з дорослими.
Останнім необхідно від шести місяців до року залежно від здатності сприйняття мов для того, щоб почати розмовляти чужою мовою.
Незважаючи на це, бажано відвідувати мовні курси, щоб знати істотні правила, а не розуміти іноземну на інтуїтивному рівні.

5
Англійську можна вивчити, переглядаючи серіали
За допомогою серіалів можна збільшити обсяг словникового запасу, а не вивчити мову з нуля. В ідеалі найкраще, коли людина під час вивчення іноземної використовує різні інструменти. Будь-яка мова – це живий організм, тому найкращі результати дають ті методики, які активізують різні канали сприйняття інформації.
При цьому робіть усе з задоволенням. Якщо хочете відпочити після роботи, подивіться серіал англійською. Є натхнення почитати? Полистайте книгу іноземною, але без словника, а просто з задоволенням. Ще до цього додайте активне вивчення мови на курсах, і ви отримаєте стовідсотковий результат у освоєнні англійської.

Made on
Tilda